Angelica Wik färglitografi

Angelica Wik färglitografi
Angelica Wik färglitografi
Angelica Wik färglitografi
Angelica Wik färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIIK, Angelica (född 1960): Kvinna med delfin, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med applikationer av glitter, bladmått 43x53 cm

229750

2014-02-16