Vas Japan

Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, Japan, 1900-tal, porslin överdraget med terrakotta, dekor av drake i emalj, höjd 20 cm

Mynningen med glasyrnagg

229758

2014-02-16