Guéridon Régence-stil 1800-tal

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUÉRIDON, Régence-stil, 1800-tal, träskuren och förgylld, höjd 104 cm
Proveniens: Magaliff Antikhandel, Stockholm

Slitage

229761

2014-02-16