Klubbat för:
40 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUÉRIDON, Régence-stil, 1800-tal, träskuren och förgylld, höjd 104 cm
Proveniens: Magaliff Antikhandel, Stockholm
Slitage
229761
2014-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här