Vägglystrar 1 par barockstil

Vägglystrar 1 par barockstil
Vägglystrar 1 par barockstil
Vägglystrar 1 par barockstil
Vägglystrar 1 par barockstil

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1 par, barockstil, 1800-tal, med inslag av äldre delar, mässingsstomme, för två ljus vardera, behängd med olikslipade prismor, höjd 53 cm, proveniens: Magaliff Antikhandel, Stockholm

Smärre skador och lagningar

229763

2014-02-16