Karl Tirén oljemålning
2014-02-16
229838
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TIRÉN, Karl (1869-1955): Höstlandskap, signerad och daterad K Tirén -49, olja på pannå, 37x51 cm