Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÖRTENHOLM, Götrik (1913-2005): "Allmänna gränd Djurgården", signerad G.Örtenholm, olja på duk, 65x82 cm
Färgbortfall krackelyr
229840
2014-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här