Tennfat 1800-tal

Tennfat 1800-tal
Tennfat 1800-tal
Tennfat 1800-tal
Tennfat 1800-tal
Tennfat 1800-tal
Tennfat 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, tenn, omkring 1800, diameter 43 cm

Bucklor

229842

2014-02-16