Fritz Högberg oljemålning

Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖGBERG, Fritz (1899-1956): "Efter slutad måltid", signerad F Högberg, olja på pannå, ca 22x27 cm

229847

2014-02-16