Sven X:et Erixson Gotland
2014-02-24
229848
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Kustlandskap med uppdragen eka, signerad Sven Erixson Gotland, akvarell på pannå, 45x55 cm