Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
MASK, Salampasu, Kongo, troligen 1900-talets mitt, höjd 25 cm
Proveniens: Carl Gabriel Müllers samling, Stockholm
229868
2014-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här