Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MASK, Songola, Kongo, troligen 1900-talets mitt, delvis patinerad med kaolinlera, höjd 28,5 cm
Proveniens: Carl Gabriel Müllers samling, Stockholm
Skador, insektsangrepp
229873
2014-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här