Kinesiska akvareller

Kinesiska akvareller
Kinesiska akvareller
Kinesiska akvareller
Kinesiska akvareller
Kinesiska akvareller
Kinesiska akvareller
Kinesiska akvareller
Kinesiska akvareller

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AKVARELLER, 1 par, 18/1900-tal, Kina, motiv av resande sällskap respektive figurscen i trädgård, 144x81 cm

Skador

229875

2014-02-17