Axel Wallert oljemålning

Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WALLERT, Axel (1890-1962): Hamndbild med fiskare, signerad och daterad Wallert 1944, olja på pannå, 33x41 cm

229926

2014-02-17