Ari Eskelinen oljemålning

Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESKELINEN, Ari (född 1953): "Kontemplation", monogramsignerad AE samt signerad och daterad a tergo Stockholm 2012, olja på pannå, 66,5x79 cm

229928

2014-02-17