Urnor i gjutjärn empirestil

Urnor i gjutjärn empirestil
Urnor i gjutjärn empirestil
Urnor i gjutjärn empirestil
Urnor i gjutjärn empirestil
Urnor i gjutjärn empirestil
Urnor i gjutjärn empirestil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNOR på trefot, 1900-tal, empirestil, gjutjärn, delvis bronserade, höjd 43 cm

Rostskador

229944

2014-02-17