Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Stäckande änder, signerad Mosse St-l, olja på pannå, 24x34 cm

229946

2014-02-17