Åke Nothberg akvarell

Åke Nothberg akvarell
Åke Nothberg akvarell
Åke Nothberg akvarell
Åke Nothberg akvarell

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

NOTHBERG, Åke (1893-1973): Kvinnoporträtt, akvarell, signerad Å. Nothberg 1933, 47x60 cm

229953

2014-02-17