Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURIN, formgjuten massa, 1900-talets början, "Linnea", signerad i gjutningen C J Eldh, skyltmärkt i botten Original Kochendorfer München 1891, höjd 38 cm
Sprickor
229962
2014-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här