Figurin CJ Eldh

Figurin CJ Eldh
Figurin CJ Eldh
Figurin CJ Eldh
Figurin CJ Eldh
Figurin CJ Eldh
Figurin CJ Eldh
Figurin CJ Eldh
Figurin CJ Eldh
Figurin CJ Eldh
Figurin CJ Eldh
Figurin CJ Eldh
Figurin CJ Eldh

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, formgjuten massa, 1900-talets början, "Linnea", signerad i gjutningen C J Eldh, skyltmärkt i botten Original Kochendorfer München 1891, höjd 38 cm

Sprickor

229962

2014-02-19