Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KISTA, 1700-tal, svartmålat trä, järnbeslag, draghandtag, höjd 37, 32x55 cm
Skador, dekordelar saknas.
229970
2014-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här