Mindre kista 1700-tal

Mindre kista 1700-tal
Mindre kista 1700-tal
Mindre kista 1700-tal
Mindre kista 1700-tal
Mindre kista 1700-tal
Mindre kista 1700-tal
Mindre kista 1700-tal
Mindre kista 1700-tal
Mindre kista 1700-tal
Mindre kista 1700-tal
Mindre kista 1700-tal
Mindre kista 1700-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTA, 1700-tal, svartmålat trä, järnbeslag, draghandtag, höjd 37, 32x55 cm

Skador, dekordelar saknas.

229970

2014-02-17