Figuriner Deponirt

Figuriner Deponirt
Figuriner Deponirt
Figuriner Deponirt
Figuriner Deponirt
Figuriner Deponirt
Figuriner Deponirt
Figuriner Deponirt
Figuriner Deponirt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FIGURINER, 2 st, lergods, Deponirt, 1900-talets början, militärer, höjd 27,5 cm

Nagg

229977

2014-02-17