Spelbord 1800-tal
2014-02-17
229997
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPELBORD, 1800-tal, mahognyfanér, fällbar låda, höjd 77, 87x42 cm
Fanérskador, renoverat, blekt