Bord 1930-tal

Bord 1930-tal
Bord 1930-tal
Bord 1930-tal
Bord 1930-tal
Bord 1930-tal
Bord 1930-tal
Bord 1930-tal
Bord 1930-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1930-tal, rund form, fanér i alm och almrot, svärtade detaljer, benavslut med tassfötter, höjd ca 60, diameter ca 90 cm

Skiva med fuktskador

230001

2014-02-18