Soffbord 1950-60-tal
2014-02-18
230003
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1950-60-tal, jakaranda och teak, höjd 56, 129x51 cm
Bruksslitage