Jalusiskåp ek

Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JALUSISKÅP, 1900-talets första hälft, ek. höjd 145, 103x40 cm

Ytskador

230009

2014-02-18