Takarmatur mässing och porslin

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR med 9 armar, 1900-talets första hälft, mässing och porslin, höjd 75 cm

Krackeleringar

230015

2014-02-18