Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKARMATUR med 9 armar, 1900-talets första hälft, mässing och porslin, höjd 75 cm
Krackeleringar
230015
2014-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här