Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
RÖKBORD, ekfanér, skyltmärkt J.A.Pettersson och Co Möbelsnickeri Örebro, jugend, 1900-talets första hälft, bricka i hamrad koppar, höjd 67, diameter 65 cm
Fanérskador
230052
2014-02-18