Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

RÖKBORD, ekfanér, skyltmärkt J.A.Pettersson och Co Möbelsnickeri Örebro, jugend, 1900-talets första hälft, bricka i hamrad koppar, höjd 67, diameter 65 cm

Fanérskador

230052

2014-02-18