Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Grover Cleveland, signerad i plåten och på bladet etsning, 1899., 22,7x18,0 cm
LITTERATUR: Asplund 143, Hjert & Hjert 94 (mycket sällsynt)
230073
2014-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här