Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Porträtt föreställande Knut Kjellberg, styrande mästare i sällskapet SHT, etsning, signerad, 18x12 cm

Gulnad, fläckar

230074

2014-03-01