Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Betty Nansen, etsning, 1905, signerad Zorn,
24,8x17,7 cm
LITTERATUR: Asplund 190, Hjert & Hjert 128, ZG 190
230078
2014-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här