Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WENGBERG, Anna (1865-1936): Handstudie, påskrift a tergo "Målat av Anna Wenberg född 1865-1936", olja på duk, 28x47 cm
Ytskador, fläckar
230088
2014-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här