Anton Genberg olja

Anton Genberg olja
Anton Genberg olja
Anton Genberg olja
Anton Genberg olja
Anton Genberg olja
Anton Genberg olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GENBERG, Anton (1862-1939): Vintermotiv från Åre, signerad och daterad Anton Genberg, Åre 1923, olja på duk, 73x100 cm

230096

2014-02-18