Bordslampa Triplex lillpendel

Bordslampa Triplex lillpendel
Bordslampa Triplex lillpendel
Bordslampa Triplex lillpendel
Bordslampa Triplex lillpendel

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, Metall, märkt Triplex lillpendel, Johan Petter Johansson, 1900-talets andra hälft, med ställbar ljusarm

Ej funktionstestad, slitage, repor, märken

230098

2014-02-18