Ulf Johansson oljemålning

Ulf Johansson oljemålning
Ulf Johansson oljemålning
Ulf Johansson oljemålning
Ulf Johansson oljemålning
Ulf Johansson oljemålning
Ulf Johansson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHANSSON, Ulf (född 1912): Villa Oakhill, Djurgården, signerad Ulf Johansson -42, olja på duk, 42x34 cm

Slitage, sprickor

230099

2014-02-25