Soffa i brunt läder

Soffa i brunt läder
Soffa i brunt läder
Soffa i brunt läder
Soffa i brunt läder
Soffa i brunt läder
Soffa i brunt läder
Soffa i brunt läder
Soffa i brunt läder

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, Michael Hansen, Mogens Hansen Möbler A/S Danmark 1950-60-tal, klädd i brunt skinn, tvåsitsig, längd ca 144 cm

Slitage, benavslut med missfärgningar, skinn med fläckar

230101

2014-02-18