Stolar i plywood

Stolar i plywood
Stolar i plywood
Stolar i plywood
Stolar i plywood
Stolar i plywood
Stolar i plywood

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 6 st, plywood, 1960-tal, stapelbara

Skador

230102

2014-02-18