Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
SJÖSTRAND, Acke (Finland, 1875-1927), tillskriven: Nätlagning, olja på duk, 73x51 cm
Oramad, smärre krackeleringar, färgbortfall längs kanten
230108
2014-02-18