Anna Wengberg blyerts (Sverige-Finland)

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WENGBERG, Anna (1865-1936): Mansporträtt, signerad och daterad Anna Wengberg 1901, blyertsteckning, 28x19,5 cm

Smärre fläckar, mindre pappersskada

230112

2014-02-18