Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, signerad, patchwork, sammanfogade äldre delar, ca 305x250 cm

Delar delvis med kraftigare slitage

230124

2014-02-27