Klubbat för:
1 500 SEK
1 000 SEK
FAT, Kina, 1700-tal, blå underglasyr, pagodmotiv i flodlandskap, diameter ca 30 cm
Nagg, glasyrbortfatt, bränningsdefekt
230127
2014-02-18