Oidentifierad konstnär 1800-tal
2014-02-24
230132
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskap med figurer, akvarell på papper, 27 x 23 cm
Skador