Brasskärm 1800-tal
2014-02-18
230138
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRASSKÄRM, 1800-tal, betsad björk, frontsida med korsstygnsbroderi, baksida i zink, höjd 99, 77x40 cm
Smärre slitage