Tallrikar Kina

Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

TALLRIKAR, 4+2 st., omkring 1800, porslin, Kina, underglasyrblått, olika motiv med pioner

Spricka, flertal nagg, bränningsdefekt, slitage

230153

2014-02-18