Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 800 SEK
TALLRIKAR, 4+2 st., omkring 1800, porslin, Kina, underglasyrblått, olika motiv med pioner
Spricka, flertal nagg, bränningsdefekt, slitage
230153
2014-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här