Oljemålning holländsk skola
2014-02-24
230183
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1800, holländsk skola, Figurer i landskap, olja på pannå, osignerad, 18x14,5 cm
Krackeleringar