Roger Bissière färglitografi

Roger Bissière färglitografi
Roger Bissière färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BISSIÉRE, Roger (1886-1964): Komposition, färglitografi, signerad, upplaga om 200 ex, 45x34 cm

230207

2014-03-04