André Guillard skulptur
2014-03-09
230218
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GAILLARD, André (samtida): "Cri", signerad och daterad Gaillard 1976., höjd 46 cm
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg