André Guillard skulptur

André Guillard skulptur
André Guillard skulptur
André Guillard skulptur
André Guillard skulptur
André Guillard skulptur
André Guillard skulptur
André Guillard skulptur
André Guillard skulptur
André Guillard skulptur
André Guillard skulptur

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GAILLARD, André (samtida): "Cri", signerad och daterad Gaillard 1976., höjd 46 cm
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg

230218

2014-03-09