Bengt Kristenson gouache

Bengt Kristenson gouache
Bengt Kristenson gouache
Bengt Kristenson gouache
Bengt Kristenson gouache

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KRISTENSON, Bengt (1900-tal): "Samtal med död påve", gouache, signerad, 47x59 cm

230223

2014-03-09