Horst Jansen etsning

Horst Jansen etsning
Horst Jansen etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JANSEN, Horst (1929-1995) "ETA Hoffman nach im selbst, monogramsignerad och daterad -71, etsning, 21/50, 22x15 cm
Proveniens: Galleri 1, Göteborg

230226

2014-03-09