Moccaskedar matskedar silver

Moccaskedar matskedar silver
Moccaskedar matskedar silver
Moccaskedar matskedar silver
Moccaskedar matskedar silver
Moccaskedar matskedar silver
Moccaskedar matskedar silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MOCCASKEDAR, 6 st., i etui, MATSKEDAR, 6 st., en Alexander Prytz, Strängnäs 1797, MATGAFFEL, KAFFE- OCH TESKEDAR, 7 st., olika modeller bl a gammal fransk, vikt ca 490 g

Skador, slitage

230261

2014-02-20