Moccaskedar matskedar silver
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MOCCASKEDAR, 6 st., i etui, MATSKEDAR, 6 st., en Alexander Prytz, Strängnäs 1797, MATGAFFEL, KAFFE- OCH TESKEDAR, 7 st., olika modeller bl a gammal fransk, vikt ca 490 g
Skador, slitage
230261
2014-02-20