Militärleksaker

Militärleksaker
Militärleksaker
Militärleksaker
Militärleksaker
Militärleksaker
Militärleksaker
Militärleksaker
Militärleksaker

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEKSAKER, 1930-tal, militärleksaker bestående av: bl.a lastbil, strålkastare, figurer, delvis elastolin, lastbilen 27 cm

Diverse skador, delar saknas

230263

2014-02-19