Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEKSAKER, 1930-tal, militärleksaker bestående av: bl.a lastbil, strålkastare, figurer, delvis elastolin, lastbilen 27 cm
Diverse skador, delar saknas
230263
2014-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här