Skulptur Gerhard Henning

Skulptur Gerhard Henning
Skulptur Gerhard Henning
Skulptur Gerhard Henning
Skulptur Gerhard Henning
Skulptur Gerhard Henning
Skulptur Gerhard Henning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENNING, Gerhard (1880-1967): Förälskat par, skulptur, patinerad konstmassa, höjd 28 cm

Skador och lagningar

230267

2014-02-20